O nas
BEZPIECZNA PRACA JASIŃSCY

Poznaj naszą firmę

BEZPIECZNA PRACA JASIŃSCY jest dostawcą usług z zakresu bezpieczeństwa mającym za sobą wieloletnie doświadczenie oraz głęboką wiedzę. Jest to bezcenny kapitał, dzięki któremu możemy doskonale rozumieć indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów oraz skutecznie realizować swoją misję. Firma od swego powstania jest otwarta na potrzeby klientów, kładąc nacisk na najwyższą jakość i skuteczność oferowanych usług tak, aby mogły być one efektywnym wskaźnikiem poprawy bezpieczeństwa w zakładzie. Naszą pracę opieramy na wiedzy i najwyższych normach branżowych tak aby zapewnić najwyższej jakości usługi. Wyróżnia nas wnikliwość w realizowany projekt oraz uśmiech.

MY WIERZYMY W BEZPIECZEŃSTWO

Zakres usług:

 • stała obsługa BHP – pełnienie roli Służby BHP w zakładzie,
 • usługi i szkolenia BHP – pełny zakres oraz szkolenia dla wszystkich grup zawodowych,
 • ochrona przeciwpożarowa – usługi i szkolenia ppoż.,
 • audyt – kontrola stanu BHP, ppoż., ochrony środowiska, spełnienia wymagań klientów itp.,
 • serwis urządzeń ppoż.,
 • szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, prac szczególnie niebezpiecznych, bezpieczeństwa przeciwwybuchowego i inne,
 • ocena ryzyka zawodowego,
 • nadzór BHP podczas inwestycji.

Wiedza | Doświadczenie | Zaangażowanie

BEZPIECZNA PRACA JASIŃSCY (BPJ) jest firmą wiedzy, a więc największą jej wartością są ludzie w niej pracujący. Promujemy jako firma: ciągły rozwój, wizjonerstwo, podejmowanie wielkich realnych wyzwań, pasję wdrażania i konsekwencję w działaniu. Działamy jako zespół specjalistów. Nie ma tu miejsca dla skrajnych indywidualistów, drużynowo pracujemy dla wspólnego celu. Oprócz napastników potrzebni są też bramkarze. Dzięki właściwej współpracy jesteśmy skuteczni w naszej branży. Cenimy krytykę i samokrytykę, ale konstruktywną, a także szacunek i wyrozumiałość wobec innych, bez względu na zajmowane stanowisko czy też poglądy. Zawodowo współpracujemy zarówno z „dużymi” zakładami o ugruntowanej pozycji jak i „małymi” przedsiębiorcami, którzy rozpoczynają swoją podróż z biznesem.

Wiemy, że nawet największy entuzjazm i kreatywność nie zastąpią wiedzy i doświadczenia, dlatego nasze usługi realizowane są przez fachowców z wieloletnią praktyką w swojej dziedzinie. Każdy zrealizowany projekt, każde przeprowadzone szkolenie bhp czy ppoż., każdy audyt jest kolejnym elementem doświadczenia Naszego Zespołu.

Przykładamy wagę do zaangażowania w każdym powierzonym zleceniu. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć satysfakcję z pracy, która jest dla nas nie mniej ważna niż wynagrodzenie. Każdy klient jest ważny.


Obszar działania

Miejscem naszej siedziby jest miasto Słupsk i głównie tutaj wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem lokalnych przedsiębiorców. Wraz z rozwojem naszej firmy nasze usługi zaczęliśmy oferować coraz szerszemu gronu klientów. Dziś działamy w całym województwie pomorskim oraz poza nim.

Z naszych usług z powodzeniem korzystają także firmy, urzędy i instytucje z terenu całej Polski.
 1. ul. Dębowa 8, Łosino
  76-251 Kobylnica
 2. +48 502 364 676
  +48 791 847 467
 3. bhp@bhpslupsk.pl
  ppoz@bhpslupsk.pl
© Bezpieczna Praca Jasińscy. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk